Provozujeme kontejnerovou dopravu s vozidly:Avia A 75 Euro II JNK, Daewoo Avia D90 EURO III JNK a nově Avia D120 N EURO V splňující emisní normu EURO V, pro vjezd do centra Prahy včetně historické části(Praha 1 a Praha 2)s vanami o objemu 3 až 10 m3, které používáme pro odvoz odpadů, suti a dovoz písků, štěrků, zeminy, betonů atd., jezdíme po celé Praze a okolí(Kostelec n/L., Brandýs n/L., Úvaly, po dohodě i jinam) Máme povolení k vjezdu do 3,5 Tuny, vyklidíme vnitřní i venkovní prostory, domovní sklepy, půdy i celé areály. Provádíme sběr odpadů na stavbách i ostatních plochách či likvidaci černých skládek.

Komplexní služba odvoz + vynášení odpadu

Součástí naší pomoci s odpadem je i ruční vynesení a sběr odpadu. Podle toho, co je pro Vás výhodnější Vám můžeme se s Vámi dohodnout takto:

  • přistavíme kontejner na odpad (nebo několik kontejnerů), Vy si sami zajistíte naplnění kontejnerů odpadem a my už pouze kontejner odvezeme na příslušnou povolenou skládku
  • přistavíme kontejner a zajistíme Vám vynesení odpadu z míst, kde se nachází do kontejnerů a potom odpad v kontejnerech odvezeme, tato služba je tzv. na klíč, Vy nemusíte nic zajišťovat, o vše se postaráme my

Pro komplexní vyklízení a odvoz odpadu jsme ideální firmou, máme řadu zvládnutých i větších akcí v této oblasti. Pro ruční vynášení odpadu máme spolehlivé pracovníky, kteří odpad vynášejí pečlivě.

Kontejnery pro odvoz odpadu

Naše firma má pro své klienty připraveno mnoho kontejnerů na odpad a stavební suť a jsme schopni reagovat individuálně na Vaše požadavky. Při přistavení kontejneru se musí dbát obecně platných vyhlášek a nařízení týkající se umisťování kontejnerů na odpad na komunikacích a pozemcích. O správné umístění a označení kontejneru se postaráme my. Ideálním prostředkem pro odvoz odpadu, především většího množství odpadu je kontejner. Kontejnery na odvoz odpadu jsou plechové vany z kvalitního materiálu, které mají rozměry ideální pro snadné nakládání kontejneru na korbu speciálního kontejnerového nákladního vozu.