Štěrk

Zajišťujeme dopravu štěrku na místo určení a prodej na místě s úhradou v hotovosti. Doprava štěrku na stavbu či posypového štěrku je prováděna naší vlastní dopravou. Přivezení štěrku můžete zkombinovat s odvozem stavební suti či odpadu. Pokud u nás objednáte štěrk, prodej štěrku společně s kontejnerem na odvoz odpadu, máte u nás slevu.

Písek

Potřebujete na stavbu písek? Zajišťujeme přivezení písku na stavbu a jeho prodej za hotové přímo na místě. Doprava a prodej se dá zkombinovat s odvozem odpadu. Pokud u nás objednáte přivezení písku současně s odvozem odpadu či stavební suti, poskytneme Vám zajímavé slevy.

Beton

Zajišťujeme dopravu betonu na stavby, pohodlný prodej betonu na místě za hotové s minimem úřadování. Prodej betonu a dopravu betonu můžeme spojit s přistavením kontejneru na odpad a při jedné jízdě Vám zajistit odvoz stavebního odpadu či suti ze stavby. Při obousměrném využití našich nákladních vozidel Vám poskytneme slevu.

Zemina

Potřebujete na zahradu zeminu? Zajišťujeme přivezení písku a prodej zeminy na zahradu za hotové přímo na místě. Doprava a prodej betonu se dá zkombinovat s odvozem odpadu. Pokud u nás objednáte přivezení písku současně s odvozem odpadu či stavební suti, poskytneme Vám zajímavé slevy.